Remix - EFEKT 3 ltr do pianowego mycia powierzchni

Producent:

Do mycia powierzchni i urządzeń mających kontakt z żywnością, stołów, posadzek i ścian w ciastkarniach, piekarniach, masarniach, mleczarniach, kuchniach i innych zakładach przemysłu spożywczego. Skutecznie usuwa zabrudzenia organiczne jak tłuszcz, białko, olej. Nie niszczy powierzchni chromowanych, niklowanych, stalowych i tworzyw sztucznych odpornych na alkalia. Zawiera aktywny chlor.

In stock

30,00 zł netto

Więcej informacji

Powierzchnię przeznaczoną do mycia najpierw spłukać wodą. Następnie nanieść 1÷3% -owy roztwór preparatu (100÷300 ml na 10 L wody o temperaturze max. o45 C). Nadaje się zarówno do mycia ręcznego jak i maszynowego.

Produkty powiązane

  • Alkaliczny preparat do gruntownego mycia. Zastosowanie: do mycia silnie zatłuszczonych powierzchni, ścian, podłóg i urządzeń w zakładach produkujących żywność do mycia silnie zabrudzonych posadzek i hal przemysłowych usuwa zabrudzenia z przypalonego oleju, gumy i śladów po wózkach widłowych doskonały do stosowania w urządzeniach wytw. aktywną...

    33,00 zł netto / 40,59 zł brutto
  • Kwaśny preparat do gruntownego mycia powierzchni odpornych na działanie kwasów. Główne zastosowania: - Gruntowne mycie posadzek w halach przemysłowych, basenach kąpielowych, pomieszczeniach sanitarnych. Zastosować odpowiedni roztwór preparatu w zależności od stosowanej metody mycia. 

    28,60 zł netto / 35,18 zł brutto
  • Skoncentrowany preparat do czyszczenia i pielęgnacji podłóg odpornych na działanie wody. Skutecznie usuwa zabrudzenia i nie pozostawia smug. Jest środkiem nisko pieniącym, antypoślizgowym. Może być stosowany do wszelkich automatów czyszczących. Idealny do utrzymania czystości podłóg na terenie sklepów, domów handlowych,, magazynów, pasaży, hal sportowych,...

    35,00 zł netto / 43,05 zł brutto

Pliki do pobrania